переглядів: 9485        головна ВДПУ

Здоров’я – найцінніший скарб, яким володіє людина


Спорт на природничо-географічному факультеті завжди був у пошані. Наші студенти постійно беруть участь у різноманітних спортивних змаганнях як на факультеті, так і в університеті, де завжди займають призові місця. Зокрема, котрий рік поспіль, футбольна команда факультету тримає першість університету з міні-футболу. Щорічно студенти виборюють почесті місця з настільного тенісу, волейболу, легкої атлетики, плавання та ін.

Для популяризації здорового способу життя в одному з гуртожитків факультету було створено спортивний клуб «Атлант». Силами студентів відремонтовано приміщення і обладнано сучасними тренажерами. Для забезпечення правильної методики тренування та виконання фізичних вправ підготовлено спеціалізований фотостенд.

У вільний від навчання час студенти мають можливість покращити свій фізичний стан, пройти підготовку до різноманітних спортивних змагань та конкурсів, зокрема, «Козацькі розваги» та змагань з силових видів спорту (армреслінг та пауерліфтинг). Керівництво факультету та університету заохочує та підтримує спортивну діяльність студентів і постійно пропагандує здоровий спосіб життя.

Ініціатором створення та керівником клубу є старший викладач кафедри фізичної географії Канський Володимир Станіславович, який і сам регулярно займається та заохочує до таких занять студентів факультету.

У наступному навчальному році планується провести конкурс на приз декана факультету на кращу атлетичну фігуру. Запрошуємо усіх бажаючих до клубу та глядачів на конкурс. Переможці отримають призи.