переглядів: 8782        головна ВДПУ
Науково-популярний клуб «Одіссея»

Якщо ви небайдужі до світу таємниць, якщо вас захоплює світ географії та її міфів і легенд – завітайте на засідання науково-популярного клубу «Одіссея»!

Науково-популярний клуб «Одіссея» кафедри фізичної географії, природничо-географічного факультету, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського заснований восени 2008 р. на базі академічної групи «А» спеціальності «географія-біологія» під керівництвом кандидата географічних наук, старшого викладача кафедри фізичної географії Канського Володимира Станіславовича. Вже в той час було запропоновано основний напрям діяльності та створено емблему клубу. До викладацького складу згодом приєднались: асистент кафедри фізичної географії Канська Вікторія Володимирівна та доцент кафедри хімії Дабіжук Тетяна Михайлівна.

Основним завданням діяльності клубу є розгляд, вивчення та дослідження фізико-географічних, історико-соціальних, політико-адміністративних та подібних цікавинок, що мають пряме відношення до географії та природничих наук, потребують втручання зацікавленої молоді.


Девіз клубу: «Qui quaerit, repit» (з лат. – «хто шукає – знайде»).


Науково-популярний клуб «Одіссея»
Науково-популярний клуб «Одіссея»

Спектр запитань, які розглядаються на засіданнях клубу, досить широкий: цікаві факти і таємниці географії, історії, хімії, біології тощо. Дослідження та обговорення доповідей проходять у вигляді конструктивних дискусій і бесід.

Теми, які розглядаються на засіданнях клубу, об’єднані у потужні блоки: Північна Америка, Південна Америка, Африка, Австралія, Євразія, Антарктида, Світовий океан.

До складу учасників клубу входять студенти І-V курсів різних спеціальностей. Доповіді, які студенти готують самостійно, проходять з використанням мультимедійних технологій. Приємно, що охочих розгадувати таємниці Землі з кожним разом стає більше.

За матеріалами засідань клубу планується випуск науково-популярного журналу «Вісник Одіссеї». Створений власний сайт.

Засідання клубу проходять щопонеділка о 17.00 в аудиторії 828 корпусу №3.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Більш детальнішу інформацію можна отримати із соціальної мережі "В контакте: ODYSSEY.

Наш E-mail: odisseya3000@ukr.net


Керівники:

Канський Володимир Станіславович, кандидат географічних наук, старший викладач
Канський Володимир Станіславович - кандидат географічних наук, старший викладач кафедри фізичної географії
Канська Вікторія Володимирівна, асистент
Канська Вікторія Володимирівна - асистент кафедри фізичної географії