Вінницький державний педагогічний університет

21100, Вінниця, вул.Острозького,32

Факультет іноземних мов

корп.№3, 2 поверх, тел.: 8-(0432) - 27-63-75


Об'яви та новини

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо взяти участь у
XV міжнародній студентській Інтернет-конференції
"МОВА, ОСВІТА, КУЛЬТУРА: Інтеграційні тенденції в сучасному світі"
23-24 листопада 2017 р.

Інформаційний лист...

Факультет іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського запрошує Вас взяти участь у студентській науковій Інтернет- конференції «Сучасні проблеми лінгвістики, літературознавства та методики викладання мови і літератури», яка відбудеться 14 грудня 2017 року

Інформаційний лист...

Наш випускник ввійшов в ТОП-5 найкращих вчителів України.

"... я просто роблю свою роботу з любов’ю і так виходить, що всі ці мої зусилля дають певні плоди", - розповідає про улюблену справу Владислав Качур, який увійшов до п'ятірки найкращих вчителів України у всеукраїнському відборі конкурсу Global Teacher Prize Ukraine. Співробітники та студенти Факультету іноземних мов ВДПУ щиро вітають нашого випускника з цим досягненням та бажають перемоги як у всеукраїнському конкурсі, так і на світовому його етапі. А головне, бажаємо панові Владиславові завжди відчувати повноту життя, натхнення та радість від спілкування з учнями та колегами. Прекрасно, коли людина є на своєму місці, розвивається сама і допомагає рости інтелектуально, емоційно, творчо іншим. Це особливо важливо для вчителя. І ми сподіваємося, що більшість наших випускників будуть так само щиро і віддано ставитися до своєї справи, як Владислав Качур.Congratulations!

Diana Zozulia – our second year student (specializing in English Philology) – has been chosen to participate in ERASMUS+ student mobility programme in Karkonosze College in Jelenia Gora, Poland during the spring term of 2016/2017 academic year. Diana aced her English test and has the best academic record among the contestants. We congratulate Diana and wish her a memorable and enjoyable journey!

Вітаємо!

Діана Зозуля – наша студентка другого курсу спеціальності англійська філологія – обрана для участі в міжнародній програмі студентської кредитної мобільності ERASMUS+ для навчання у Карконоській вищій школі м. Єленя Гура (Польща) протягом другого семестру 2016-2017н.р. Діана отримала найвищий бал з тестування англійської та найвищий рейтинг академічної успішності серед учасників відбору. Ми вітаємо Діану і бажаємо їй здійснити незабутню і цікаву подорож!


Житомирський державний університет імені Івана Франка запрошує Вас до участі у Всеукраїнський науково-практичній Інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих науковців «МОВА – КУЛЬТУРА – СУСПІЛЬСТВО: ІНТЕРДИСЦИПЛІНАРНИЙ ВИМІР», яка відбудеться 24 березня 2017 року

Переглянути детальну інформацію

Житомирський державний університет імені Івана Франка запрошує Вас до участі в он-лайн конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ЛІНГВІСТИКИ ТА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ», яка відбудеться 8-12 лютого 2017 року

Переглянути детальну інформацію

ANNOUNCEMENT

THE SECOND YEAR STUDENTS
SPECIALIZATION: TEACHING ENGLISH AS A FOREIGN LANGUAGE
WHO WISH TO APPLY FOR THE PROGRAMME ERASMUS+
(MOBILITY FOR LEARNERS)
MUST SUBMIT THE FOLLOWING DOCUMENTS BY December 9, 2016:

1. Letter of application

2. Motivation letter in English (0,5-1 page)


The criteria of the selection are: the academic achievements rating, public activity, results of testing in English.

The knowledge of the Polish language and culture is appreciated.


THE WINNER GETS THE OPPORTUNITY OT STUDY IN
KARKONOSZE COLLEGE IN JELENIA GORE (POLAND)
in the second term of 2016-2017 academic year


The person in charge of the selection is Tereshchenko Lilia Yakivna, senior lecturer of English Philology Department


The test in English will be held on December,7 at 10.00 a.m.


Congratulations!

Two lecturers of the Foreign Languages Faculty – Dr. Tamila Avksentieva and Dr. Larysa Drobakha – have been chosen to participate in ERASMUS+ mobility programme. They are going to participate in annual ERASMUS Staff Meeting Week that will be held in April, 2017 in Karkonosze College in Jelenia Gora, Poland. The choice of our representatives was based on the following criteria: PhD degree, experience in implementing innovative methods of teaching, active scientific research and participation in different international projects.


Вітаємо!

Два викладачі факультету іноземних мов – доц. Т.А. Авксентьева і доц. Л.В. Дробаха – обрані для участі у щорічній міжнародній зустрічі представників університетів, які є учасниками і партнерами програми ERASMUS+, котра відбудеться у квітні 2017 року в Карсоноській вищій школі у м. Єленя Гура (Польща). Відбір наших представників проходив за наступними критеріями: ступінь кандидата наук, досвід у запровадженні інноваційних методів викладання, активність наукових досліджень та участь у різних міжнародних проектах.


Факультет іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського запрошує Вас взяти участь у студентській науковій Інтернет- конференції "Сучасні проблеми лінгвістики, літературознавства та методики викладання мови і літератури", яка відбудеться 21 грудня 2016 року.

Переглянути детальну інформацію

Факультет іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

запрошує взяти участь у студентській науковій Інтернет-конференції

«ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ СПЕЦІАЛІСТІВ У

ЗАГАЛЬНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ МОВНОМУ КОНТЕКСТІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

24 листопада 2016 р.

Переглянути детальну інформацію

Участь у проекті Ґете-Інституту в Україні «Вивчати німецьку в дитячому садку»

Студентки 4-го курсу групи 4-ДН Баланюк Ольга, Бичкова Анастасія, Гапчук Яна та Тумачок Світлана взяли участь у навчально-методичному семінарі „Deutsch mit Hans Hase“, який відбувся 16-17 листопада у м. Київ у рамках проекту Ґете-Інституту в Україні «Вивчати німецьку в дитячому садку». Головна мета проекту – розвиток у дітей гарного відчуття іноземної мови за допомогою танцю, співу, поробок, прослуховування історій та інших видів ігрової діяльності; прищепити бажання вивчати іноземну мову у більш старшому віці та протягом усього життя. Слід зазначити, що такі заходи є надзвичайно актуальними, оскільки сучасні українські батьки прагнуть виховати своїх дітей освіченими мобільними громадянами Європи та виступають потужним стимулом появи різноманітних форм і методів раннього залучення дітей до іноземної мови та культури.

Семінар проводили професор Київського національного лінгвістичного університету Наталія Федорівна Бориско та викладач Ґете-Інституту Оксана Козлітіна. Учасники ознайомилися з різними підходами європейських та американських методистів, розглянули методики раннього вивчення німецької мови та застосували їх у власних розробках уроків, у рольових та ділових іграх. Крім того, відбулося обговорення теоретичних засад, які роблять можливим раннє вивчення іноземної мови, та аналіз основних особливостей психологічного розвитку і пізнавальних процесів у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Студентки ознайомилися та отримали змогу попрацювати з дидактично-методичними матеріалами, необхідними для успішної роботи з дошкільнятами. Це пакет матеріалів „Hans Hase in Vorschule und Kindergarten“ – з головним героєм Зайчиком Гансом (ручна лялька) та його друзями. Пакет містить методичні рекомендації для вчителя з детально розробленими планами уроків, яскраві сюжетно-тематичні картинки, робочі аркуші, розмальовки, шаблони для вирізання та склеювання, компакт-диски з піснями та музикою тощо. Цей пакет матеріалів поповнив навчально-методичний фонд нашого факультету.У результаті плідної роботи під час семінару студентки сформулювали для себе основні принципи раннього навчання іноземної мови та з нетерпінням чекають нагоди застосувати набутий досвід та знання у дошкільних закладах Вінниці.

Студентки-учасниці семінару діляться враженнями:

«Мене особливо вразила чудова, невимушена атмосфера семінару та приємне спілкування й обмін досвідом з іншими студентами та викладачами» (Баланюк Ольга).

«Ми отримали змогу побувати у ролі вчителя, провести власний розроблений урок та почути схвальні відгуки й слушні зауваження більш досвідчених колег» (Гапчук Яна).

«Я дуже вдячна організатором цього семінару. Це великий досвід і хороша мотивація для майбутнього» (Тумачок Світлана).

«Семінар виявився дуже актуальним, оскільки ми обрали непросту професію, яка вимагає багато зусиль, не тільки гарних знань німецької мови, а й розуміння особливостей засвоєння іноземної мови у різних вікових групах учнів» (Бичкова Анастасія).


П’ять викладачів кафедри англійської філології отримали у 2015-2016 н.р. запрошення з Британської ради на проходження зимової школи професійного розвитку. Зимова школа проводиться в рамках пілотування проекту Міністерства освіти і науки України і Британської ради «Шкільний учитель нового покоління».


У грудні 2015 р. викладачі кафедри германської і слов’янської філології та зарубіжної літератури доц. Вишивана Н.В. та ст. викл. Сольська Т.М. взяли участь в онлайн-курсі з методики-дидактики "DLL 4 Aufgaben, Ubungen, Interaktion" ("Вчимося навчати німецької 4. Завдання, вправи, інтеракція"). Референт – Кощеєва Тетяна (Гете-Інститут Україна).


Асистент кафедри германської і слов’янської філології та зарубіжної літератури Підпала В.В. 15.12. – 17.12.2015 візьме участь у семінарі підвищення кваліфікації з лінгвістики для молодих викладачів вищої школи з німецької мови, м. Львів, Львівський національний університет імені Івана Франка.


грудня 2015р. у рамках співпраці з Гете-Інститутом в Україні доцент кафедри германської і слов’янської філології та зарубіжної літератури Вишивана Н.В. проведе семінар підвищення кваліфікації для викладачів ВНЗ та вчителів шкіл м. Вінниці на тему «Європа? Я хочу більше про це дізнатися!», метою якого є ознайомлення з Європейським Союзом, проблемами, які наразі обговорюються та вирішуються в Європейському Парламенті.


Триває наповнення дистанційних курсів навчання на основі Інтернет-платформи MOODLE. Студенти під керівництвом викладачів кафедри методики навчання іноземних мов реєструються в системі й отримують доступ для користування її ресурсами.


Продовжили свою діяльність курси англійської мови для студентів ВДПУ, у викладанні яких задіяні викладачі кафедри методики навчання іноземних мов: доц. Дмітренко Н.Є., ас. Лиса А.М., ас. Прокопович Н.Ю., ас. Хмизенко Д.О.


ANNOUNCEMENT

THE SECOND YEAR STUDENTS
SPECIALIZATION: TEACHING ENGLISH AS A FOREIGN LANGUAGE
WHO WISH TO APPLY FOR THE PROGRAMME ERASMUS +
(MOBILITY FOR LEARNERS) MUST SUBMIT THE FOLLOWING DOCUMENTS BY NOVEMBER 6, 2015:

The criteria of the selection are: the academic achievements rating, public activity, results of testing in English.

The knowledge of the Polish language and culture is appreciated.


THE WINNER GETS THE OPPORTUNITY OT STUDY IN
KARKONOSZE COLLEGE IN JELENIA GORE (POLAND)
in the second term of 2015-2016 academic year

The person in charge of the selection is Tereshchenko Lilia Yakivna, senior lecturer of English Philology Department


Вітаємо студентку групи 4Д факультету іноземних мов

Тумачок Світлану

з перемогою в Міжнародному творчому конкурсі для молоді "Моя країна в європейській сім'ї"
у номінації "Діалог культур" з конкурсною роботою на тему: "Die Ukraine in der europaischen Familie"
переглядів:


На головну університету