Головна
Деканат
Абітурієнту
Кафедри
Наукова робота
Події, заходи
Студентське життя
Наші випускники
Студентські гуртки

переглядів: 6829
університет ВДПУ ... →

Мистецтво – це спосіб осмислення життя, наївна дитяча безпосередність і глибока мудрість. Тут немає слів, але яка душа! Вона ніби і мовчить, а насправді рветься з грудей стоголоссям. Кожен, у кого є мистецтво в душі, неодмінно почує той звук.

Віталій Миколайович Бойчук – викладач Інституту математики фізики і технологічної освіти, вже не один рік дарує світові красу своєї душі, яку втілює у картинах, різьбленні деревини. З його, здавалося б, звичайних рук, виходять незвичайні роботи, котрі хвилюють навіть найчерствіші серця, розвівають сіру одноманітність.

Віталій Бойчук керує художньою студією, в якій згуртував невелику кількість людей. З ними викладач з величезним задоволенням ділиться своїм досвідом. В основному студенти займаються живописом, рисунком, різьбленням деревини, батиком. У невеличкій студії панує тепло та затишок. На стінах дивовижні картини, у глиняних глечиках різноманітні пензлі, на столі незакінчені дерев’яні вироби, які чекають рук сумлінного майстра.Студія працює кожного вівторка та четверга в гуртожитку №4-Б.2016 © ВДПУ