Олімпіади - сайт 3

Перейти к контенту

Главное меню:

Олімпіади

Діяльність кафедри > Науково-дослідна робота > Студентів

Прізвище та імя студента

Результати участі у Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах

Місце проведення

Науковий керівник

2001-2002 н.р.

Соловей Віктор

Диплом за зайняте третє місце

м.Глухів

Мусієнко В.Д.

2002-2003 н.р.

Ванжула Олексій

Диплом за зайняте друге місце

м.Глухів

Луп'як Д.М.

Почеверук Олена

Заохочувальний диплом за зайняте четверте місце

м.Глухів

Пінаєва О.Ю.

Гедз Галина

Заохочувальний диплом за зайняте четверте місце

м.Глухів

Пінаєва О.Ю.

2003-2004 н.р.

Антонюк Мирослав

Заохочувальний дипломом за зайняте четверте місце

м.Глухів

Луп'як Д.М.

Олійник Ірина

Диплом за зайняте друге місце

м.Глухів

Пінаєва О.Ю.

Ванжула Олексій

Почесна грамота за високий технічний інтелект

м.Глухів

Луп'як Д.М.

Спеціальна Валентина

Почесна грамота за високий технічний інтелект

м.Глухів

Пінаєва О.Ю.

2004-2005 н.р.

Токар Володимир

м.Глухів

Луп'як Д.М.

Олійник Ірина

Грамота за оригінальність конструкції виробу

м.Глухів

Пінаєва О.Ю.

Гедз Галина

Диплом за зайняте друге місце

м.Глухів

Пінаєва О.Ю.

Гуменчук Сергій

Грамота за естетичне оформлення виробу

м.Глухів

Луп'як Д.М.

2005-2006 н.р.

Токар Володимир

Диплом за зайняте третє місце

м.Глухів

Луп'як Д.М.

Гуменчук Сергій

Грамота за естетичне оздоблення виробу

м.Глухів

Луп'як Д.М.

Рябокінь Валентина

Диплом за зайняте друге місце

м.Глухів

Пінаєва О.Ю.

2006-2007 н.р.

Чабан Мирослава

Диплом за зайняте друге місце

м.Глухів

Марущак О.В.

Токар Володими

Почесна грамота за творчій підхід у виконанні практичного завдання

м.Глухів

Луп'як Д.М.

2007-2008 н.р.

Токар Володимир

Дипломом за зайняте друге місце

м.Умань

Луп'як Д.М.

Тарасюк Анна

Заохочувальний дипломом за зайняте четверте місце і грамотою за вміле використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі трудового навчання

м.Умань

Марущак О.В.

2008-2009 н.р.

Чміль Володимир

Диплом за зайняте перше місце

м.Умань

Луп'як Д.М.

Кислощук Ольга

Диплом за зайняте третє місце

м.Умань

Марущак О.В.

Подчос Володимир

Диплом за змістовну теоретичну підготовку з професійно-орієнтованих дисциплін

м.Умань

Луп'як Д.М.

Міщенко Анна

Диплом за оригінальну конструкцію творчого проекту

м.Умань

Марущак О.В.

2009-2010 н.р.

Кислощук Ольга

Грамота за естетичне оформлення творої роботи

м.Умань

Марущак О.В.

Кондратенко Вікторія

Диплом за зайняте третє місце

м.Умань

Марущак О.В.

Подчос Володимир

Заохочувальний дипломом за зайняте четверте місце

м.Умань

Луп'як Д.М.

Собченко Віталій

За естетичність оформлення творчої роботи

м.Умань

Луп'як Д.М.

Юртаєв Володимир

Грамота за оригінальність та високий рівень дизайну у виготовленні виробу

м.Умань

Луп'як Д.М.

2010-2011 н.р.

Бартюк Вікторія

Диплом за зайняте друге місце

м.Умань

Марущак О.В.

Кондратенко Вікторія

Грамота за творчий підхід до розробки плану-конспекту уроку з трудового навчання

м.Умань

Марущак О.В.

Юртаєв Володимир

Заохочувальний диплом за зайняте четверте місце

м.Умань

Луп'як Д.М.

2011-2012 н.р.

Бобовська Христина

Диплом за заняте друге місце

м.Полтава

Зузяк Т. П.

Ніцулаш Маргарита

Грамота за якісне оформлення проекту

м.Полтава

Луп'як Д.М.

2012-2013 н.р.

Нікітін Віктор

Диплом за заняте третє місце

м.Полтава

Пінаєва О.Ю.

Павленко Ірина

Заохочувальний диплом за зайняте четверте місце

м.Полтава

Пінаєва О.Ю.

2013-2014 н.р.

Кононов Денис

Грамота за високий рівень методичної складової плану-конспекту уроку

м.Умань

Пінаєва О.Ю.

Папернюк Тетяна

Диплом за зайняте третє місце

м.Умань

Пінаєва О.Ю.

2014-2015 н.р.

Гриньчак Катерина

Диплом за заняте третє місце

м.Умань

Пінаєва О.Ю.

Кащук Ярослав

Грамота за креативний підхід до виконання творчого проекту

м.Умань

Пінаєва О.Ю.

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню