Виховна робота - сайт 3

Перейти к контенту

Главное меню:

Виховна робота

Діяльність кафедри

ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ КАФЕДРИ
2014-2015
(скачати)

Як і у всіх вищих навчальних закладах, так і в нашому Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського здійснюється виховна робота на основі:    Конституції України, Закон «Про освіту», «Державна національна програма «Освіта» («Україна XXI століття»)», «Концепція виховання дітей та молоді у нацiональнiй системі освіти», «Концепція громадянського виховання», «Положення про державний вищий навчальний заклад». Інститут математики фізики і технологічної освіти не залишився осторонь, а зокрема кафедра Технологічної освіти, економіки та безпеки життєдіяльності.

Студентське життя не тільки «одноманітне» навчання. Кваліфікований педагогічний колектив розфарбовує різноманітні будні, де кожен із навчаючихся може знайти собі заняття по душі та поринути у вирій захоплюючих емоцій та вражень. Навчальний заклад допомагає реалізувати мрії та бажання креативної та активної молоді. Особливо цьому сприяє ряд сучасних та модернізованих заходів. Зокрема, конкурс веселих та кмітливих, шлях до Олімпу, культове свято «Посвята в студенти», сучасні проекти такі як: «Голос університету»,  «таланти університету», конкурс «Здійснення жіночих мрій та чоловічих бажань»,  а також «Дари подільської природи», «День відкритих дверей» і можливість проявити свої інтелектуальні здібності у конкурсі «Брейн-ринг» та багато іншого.

Рада студентського самоврядування інституту сприяє підвищенню успішності, вміло організовує студентів для проведення тих чи інших заходів навчально-виховного характеру, залучає до активної участі у гуртках художньої самодіяльності.Всім бажаємо творчого натхнення!

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню