Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Вельмишановна Ольго Миколаївно!

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського щиросердно вітає Вас, доктора педагогічних наук, професора, досвідченого й високопрофесійного вченого-методиста, авторитетного й шанованого викладача вищої школи з нагоди ЮВІЛЕЮ!

Ми пишаємось, що Ваш науковий здобуток, глибокі знання, високий рівень кваліфікації, гострий розум, багаторічний досвід високо оцінені державою.

Ваша сумлінна багаторічна праця – взірець викладацької майстерності, креативності, щоденної наполегливої праці над собою.

Шануємо Вас за те, що докладаєте багато зусиль, аби не одне покоління сучасних педагогів-словесників, беручи з Вас приклад, працювало самовіддано задля розвитку та виховання майбутніх громадян України.

Бажаємо Вам, шановна Ольго Миколаївно, міцного здоров’я, Божої благодаті, добра, миру і злагоди на багато років.

Хай Бог оберігає від бід і негараздів, доля буде прихильною, а турбота, теплі слова, посмішки рідних і близьких завжди зігрівають Вас і дають наснагу до життя.

МНОГІЇ ЛІТА, ДОРОГА ЮВІЛЯРКО!З РОСИ І ВОДИ!

Переглядів: 150