Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Школа Волонтерства

21.03.2019 р.

Викладачі та студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського долучились до всесвітньої акції #LotsOfSocks, адже 21 березня - Міжнародний день людини з Синдомом Дауна! У Педуніверситеті відбулась ознайомча лекція, яку провели мами сонячних діток Юлія та Маргарита( ГО "Вінниця Даун Синдром"). Самі ж малюки- Семен та Олександра активно позували на фото, вели бесіду із всіма присутніми. Учасники акції створили так званий челендж,який передали від колективу Педуніверситету до Барського ліцею №2.

Впевнені, що дана акція об'єднує цілий Світ, аби ще раз нагадати кожному, що ми разом велика сила, що є інші люди-особливі, і вони серед нас. Друзі, давайте разом творити добро, дарувати щастя і свою любов, як свої промінчики сонця дарують нам дітки з особливими потребами.

Переглядів: 1