Відділ експлуатації будинків та споруд (ВЕБС) – важливий структурний підрозділ університету, основним завданням якого є: утримання матеріально-технічної бази університету в робочому стані, забезпечення її своєчасним якісним обслуговуванням; проведенням поточних і капітальних ремонтів навчальної і матеріально-технічної бази, контроль за виконанням вимог охорони праці у виробничому і навчально-виховному процесах.

Створення мобільної і багатопланової виробничої структури, якою є господарський відділ, ефективність її роботи забезпечує економію матеріально-фінансових ресурсів, оперативність виконання поставлених завдань.

Повсякденна наполеглива праця структурного підрозділу дає свої «плоди» - це збереження в робочому стані інфраструктури університету, а своєчасні поточні і капітальні ремонти будівель і споруд радують око як студентів і співробітників, так і гостей нашого університету.

Справжньою окрасою університетського містечка є його зелена зона. Систематично проводиться робота з озеленення та підтримання сезонного вигляду газонів та зелених насаджень. Вигляд території нашого закладу викликає у відвідувачів приємне враження і відчуття.

Структура Відділу експлуатації будинків та споруд:
  • Проректор з господарської роботи – керівник відділу;
  • Головний інженер – керівник технічної служби, заступник керівника відділу;
  • Інженер-енергетик – керівник енергетичного забезпечення;
  • Інженер-будівельник – керівник ремонтно-будівельної групи;
  • Фахівець І категорії з ландшафтного дизайну – відповідає за організацію робіт щодо утримання території університету;
  • Коменданти навчальних корпусів – здійснюють керівництво роботою допоміжного персоналу, збереження і утримання в належному стані майна, яке знаходиться в навчальних корпусах;
  • Завідуючі гуртожитків – здійснюють керівництво роботою допоміжного персоналу, збереження і утримання в належному стані майна, яке знаходиться в гуртожитках;
  • Інженер І категорії з охорони праці – відповідає за проведення вступних інструктажів з ОП та здійснює контроль за дотриманням чинного законодавства з ОП;
  • Служба охорони – забезпечує охорону матеріальних цінностей і дотримання громадського порядку на території університетського містечка;
  • Паспортисти – забезпечують паспортний облік студентів, співробітників та мешканців відомчих будинків.

Колектив ВЕБСУ – у постійному пошуку шляхів підвищення ефективності роботи, зміцнення матеріально-технічної бази університету, що є запорукою успішного виконання виробничих планів.