Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.


24.03.2011

24 березня в нашому навчальному закладі відбувся конкурс «Міс університету». А перед початком змагань для найкрасивіших – урочисте відкриття оновленої актової зали. Ректор університету Олександр Шестопалюк, перерізавши символічну стрічку, розповів, що завдяки ремонту збільшилася університетська сцена, оновлено систему опалення, поліпшено рівень акустики, а також тепер завдяки новому оснащенню тут можна буде переглядати фільми. Наступним кроком буде побудова центрального входу до актової зали із першого поверху.

Та повернемося до наших красунь. У конкурсі брали участь переможиці відбіркових змагань кожного факультету Роксолана Бральчук (природничо-географічний факультет), Ірина Якимчук (Інститут іноземних мов), Аліна Любчик (Інститут філології й журналістики), Надія Котляр (Інститут фізичного виховання і спорту), Наталя Власюк (Інститут фізики, математики і технологічної освіти), Ольга Чернілевська (Інститут історії, етнології і права), Ольга Стороженко (Інститут педагогіки, психології і мистецтв).Уже традиційно учасниці виступали у чотирьох конкурсах: самопрезентація, під час якої студентки у різній формі представляли себе; вихід у купальниках; кліп, у якому демонстрували власні захоплення і вміння, і головний, найяскравіший – вихід у бальних та вечірніх сукнях.

Дівчата підготувалися до конкурсу дуже добре, до виконання завдань підійши креативно і творчо. Особливо здивував складний гімнастичний номер Надії Котляр. А від кліпу Роксолани Бральчук за мотивами відомого мультика «Мадагаскар» публіка просто скандувала.

Глядачі були дуже активними: гучно аплодували своїм подругам, одногрупницям чи просто красивим дівчатам. А природничо-географічний факультет навіть підготував організовану потужну підтримку своїй учасниці із прапорами, плакатами, повітряними кульками, кричалками. А коли журі вирушило обирати найкрасивішу дівчину педуніверситету, публіка шаленіла, підігріта виступами інших учасників концерту, які розважали їх у перервах між конкурсними номерами.

Урешті першою красунею педуніверситету обрали Роксолану Бральчук. Вона, а також Ірина Якимчук, за вибором однієї з організаторів обласного конкурсу, представлятимуть наш заклад на обласному рівні змагань «Студентська міс України». Звання першої віце-міс виборола Ольга Стороженко, міс «Елегантність» - Ірина Якимчук, міс «Чарівність» - Аліна Любчик, Наталя Власюк – міс «Фантазія», міс «Загадковість» - Надія Котляр, міс «Ніжність» - Ольга Чернілевська.

Переможниця заходу – другокурсниця природничо-географічного факультету Роксолана Бральчук - з дитинства захоплюється музикою, танцями. Активна, товариська, добра, щира, любить подорожувати. В майбутньому мріє стати екологом. Дівчину вабить краса природи, хвилює завтрашній день планети. Стверджує, що в її житті завжди знайдеться місце для творчості. Зараз дівчина готується до конкурсу «Міс Вінниця», який відбудеться наприкінці квітня, та факультетського звітного концерту художньої самодіяльності.

- Перемога в конкурсі «Красуня університету» для мене дуже важлива, - зізнається Роксолана, - проте я впевнена, що в житті насамперед треба бути Людиною, виглядати гарною не лише зовнішньо, а й внутрішньо. Я дякую природничо-географічному факультету за чудову підтримку, допомогу й плече опори, котрі відчувала завжди, як тільки для цього виникала потреба.