Fb VSPU
Vk VSPU
VSPU.EDU.UA
ico-vspu
ВІННИЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ - ПЛЕКАЄ МУДРЕ, ДОБРЕ, ВІЧНЕ!

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.


Навчально-методичний семінар
«Навчатися активно і креативно»

23.05.2011 - 25.05.2011 р.

Організатор: Інститут іноземних мов

З 23 по 25 травня 2011 року на базі Центру вивчення німецької мови, що функціонує при інституті іноземних, мов відбувся навчально-методичний семінар «Навчатися активно і креативно», в якому взяли участь викладачі Центрів німецької мови-пратнерів Гете-інституту в Україні: з Вінниці, Львова, Дніпропетровська, Одеси, Запоріжжя, Кіровограда, Сімферополя.

    Основною проблематикою семінару стали:
  • робота над лексикою; психологічні та лінгвістичні техніки запам'ятовування (мнемотехніки);
  • вивчення мови у інтеркультурному аспекті;
  • оволодіння соціокультурним компонентом німецької мови через усвідомлення і інтерпретацію подібностей і різниць між рідною та іншими культурами;
  • діференційований підхід до процессу навчання іноземної мови: організація уроку з урахуванням вікових, психологічних, соціо-культурних особливостей учнів, а також за типом сприйняття інформації.


Референт семінару – пані доктор Анегред Шмідієль (м.Мюнхен, Німеччина).

В рамках даної тематики учасники семінару займалися розробкою різноманітних спеціальних вправ та завдань до підручників, ігор, дидактичних моделей. Важливою складовою семінару було проведення презентацій, моделювання ситуацій, тренування різноманітних технік запам'ятовування.
Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.