Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

01.09.2010 р.

Урочисті збори присвячені святкуванню Дня Знань

Вчитися і набувати знань - одна з вічних людських потреб, яка виводить цивілізацію на нові рубежі розвитку.

1 вересня - це святковий день для всіх школярів, студентів та їх батьків. Ми вітаємо Вас з цим чудовим днем! Нехай у Вашому житті завжди буде місце знанням, мудрості, які допомагають долати життєві труднощі.

З цього свята починається кожний новий навчальний рік в будь-якій школі, гімназії, вузі. День Знань для всіх особливий, адже на нього запрошується багато гостей, і він є візитною карткою кожного навчального закладу.

Дні вступних випробовувань, повні хвилювань, залишилися позаду і вчорашні абітурієнти поповнили нашу велику університетську родину.

1 вересня для всіх студентів, а особливо першокурсників, Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського розпочалося урочистою лінійкою яку відкрив ректор університету, доктор педагогічних наук, професор Шестопалюк О.В. Він звернувся з найщирішими побажаннями з нагоди свята до першокурсників, їх батьків та викладачів. На святі були присутні представники багаточисленної наукової еліти університету, величезний досвід, глибокі знання яких будуть забезпечувати високий рівень підготовки майбутніх учителів.

В добрий час, хай щастить Вам у всьому дорогі першокурсники!