Fb Fb Fb

Дитячий центр
«ЛогоКлуб»

23.10.2019 р.

З метою сприяння розвитку освіти, в тому числі спеціальної та інклюзивної освіти, на території України та за кордоном на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського спільно з громадською організацією «ЛогоКлуб» започатковано освітній проект «ЛогоКлуб» та створено Дитячий центр «ЛогоКлуб» з дошкільним та логопедичним відділеннями.

В честь відкриття закладу із вітальним словом до усіх присутніх звернулись: ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, професор Наталія Лазаренко та директор Департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

У «ЛогоКлуб» функціонує лабораторія логопедії, тренінговий центр, база практики, дитячий центр. Діяльність Центру зорієнтована на формування практичних фахових умінь, навичок та компетентностей здобувачів вищої освіти, вчителів-логопедів, вихователів та інших зацікавлених осіб.

У Дитячому центрі «ЛогоКлуб» вперше в Україні під керівництвом Фолькуніверситету (Швеція) реалізується проект «Розвиток проблемно-орієнтованого навчання (Problem-Based Learning - PBL) для дошкільної освіти в закладах «ЛогоКлуб» в Україні» (https://www.folkuniversitetet.se/pblu). Метою проекту є розвиток soft skills (м`яких навичок) 21 століття у дошкільників через участь в реалізації практично орієнтованих PBL-проектів, які базуються на реальних проблемах у суспільстві та довкіллі.

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1