Fb Fb Fb

ОЛЕКСАНДРУ КРИВОРУЧКУ – 60!

31.10.2022 р.


Колектив історичного факультету Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського щиро вітає Олександра Івановича Криворучка зі славним ювілеєм!

Олесандр Іванович працює на кафедрі історії України з 1989 року. Пройшов щаблі фахового зростання від старшого лаборанта до старшого викладача, доцента, обіймав посаду проректора з науково-педагогічної роботи університету. Він є автором близько 100 наукових, навчально-методичних праць із актуальних проблем вітчизняної історії й історичного краєзнавства. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України», багаторазово був нагороджений Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації, обласної Ради, Управління освіти і науки, Вінницької обласної організації профспілок працівників освіти і науки України.

Вельмишановний ювіляре! Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами на спільній науково-педагогічній ниві. Ваш багатий фаховий досвід, академічна принциповість, порядність у стосунках з людьми, доброзичливість викликають захоплення і глибоку повагу. Від усієї душі бажаємо Вам козацького здоров’я, довгих років життя, добробуту, нових наукових досягнень на благо нашої Батьківщини, нашого рідного університету в мирній, квітучій Україні!