Fb Fb Fb

День єднання

16.02.2023 р.

Такої єдності не бачив увесь світ,

Мільйони стали цілісним, єдиним…

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського до Дня Єднання відбулася виставка вінницького фотографа, організатора понад 50-ти соціальних фотопроєктів Костянтина Ревуцького «Ukraine strong», яка об’єднує в собі три попередні проєкти митця: «Ізюм-деокупація», «Vinnytsia Strong» та «Бахмут – місто нескорених». Експозиція яскраво представляє сьогоднішню реальність: вона про деокуповані території сходу України, а також про Вінницьку трагедію 14 липня.

«Ми рік стоїмо пліч-о-пліч, ми дійсно з’єдналися і свою єдність показали всьому світові. Ми єдині у всіх своїх діях, кожен на своєму фронті», – звернулася до присутніх ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Заслужений працівник освіти України, професор Наталія Лазаренко.

У заході взяли участь заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, народний депутат України 8 скликання Сергій Кудлаєнко, директор департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, очільники закладів освіти Вінниці.

Вразив присутніх актуальною поезією літератор, перекладач, музикант, співак, волонтер, поет, майстер сучасних ліричних і філософських віршів українською мовою Андрій Штомпель.

З музичним вітанням для присутніх виступила заступник декана з навчальної роботи факультету дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної Тетяна Коваль.

Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!