Fb Fb Fb

УЧАСТЬ А.Ю.КИНАЛЬ У КУРСІ БРИТАНСЬКОЇ РАДИ
"ВИКЛАДАННЯ ТА НАВЧАННЯ У ВАЖКІ ЧАСИ"

16.03.2023 р.

Cтарший викладач кафедри англійської філології, к.п.н. Киналь А.Ю. взяла участь у курсі «Викладання та навчання у важкі часи» (м. Краків, Польща), що є частиною глобальної програми Британської Ради «Language for Resilience».

Курс передбачав опанування нових методів створення безпечного навчального середовища на уроках англійської мови, обговорення особливостей навчання внутрішньо переміщених дітей, вивчення методики виявлення та полегшення психологічних травм різного характеру, запобігання дискримінації, збереження та відновлення внутрішніх ресурсів вчителя.

Під час тренінгів учасники мали змогу зустрітися з Лі Гібсон, директоркою Британської Ради в Україні, Вірою Роговою, заступницею міністра освіти і науки України, Оксаною Коваленко, головним спеціалістом Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України,які виразили підтримку вчителям та поділилися своїми враженнями від події.

Особливо теплою та приємною була зустріч Анни Юріївни Киналь, представника факультету іноземних мов, з тренерами та розробниками пілотного проєкту "New Generation School Teacher", робота над яким відбувалась у ВДПУ у період з 2015р. по 2019 р.