День фізичної культури

09.09.2023 р.

Напередодні Дня фізичної культури та спорту студенти-спортсмени Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського взяли участь в онлайн-зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського став єдиним університетом з Вінниччини, обраних числа навчальних закладів із різних куточків України, представники яких студенти-спортсмени отримали можливість поставити Президенту України свої запитання.

Під час спілкування з Володимиром Зеленським спікером від студентської спільноти став студент факультету фізичного виховання і спорту ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського Іван Сотник. Він висловив подяку Президенту України за підтримку спорту та фізичної культури та запросив главу держави особисто переконатися у якісній підготовці студентів з фізичного виховання та спорту у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

Спілкування з Президентом було насиченим актуальними питаннями від студентів різних закладів вищої освіти, що стосувалися програм розвитку спортивної інфраструктури, пропозицій щодо відкриття реабілітаційних центрів

для захисників України на базі університетів, підтримки спортивної молоді, заохочення та реалізація державної політики щодо повернення українських спортсменів з-за кордону.

Варто зазначити, у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського здійснюється потужна підготовка фахівців у сфері фізичної культури та спорту та фізичної реабілітації.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського – потужний університет, який приділяє неабияку увагу всебічному гармонійному розвитку студентства. У структурі університету діє потужний факультет фізичного виховання і спорту, який є осередком спортивного життя області.

Пишаємось, що ректор нашого університету професор Наталія Лазаренко очолює Спортивну студентську спілку України у Вінницькій області.

Щороку університет долучається до загальноміських та Всеукраїнських спортивних заходів. Наші студенти і випускники здобувають чимало перемог європейського і світового рівня, прославляючи Україну.