Інформаційна програма
«Епізоди» Випуск 6

12.04.2024 р.


Пропонуємо до вашої уваги 6-ий випуск підсумкової інформаційної програми «Епізоди», яку до ефіру її підготував творчий колектив студентів-журналістів спільно з Медіацентром ВДПУ імені Михайла Коцюбинського.


СЬОГОДНІ У ВИПУСКУ


0:00:29 У Вінницькому педуніверситеті відбулося відкриття програми стипендії Посольства США з вивчення англійської мови у місті Вінниця за програмою державного Департаменту США English Access Microscholarship Program.

0:01:49 У Вінницькому педуніверситеті відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Регіональні студії української історії», в якій взяли участь понад 100 учасників з 11-ти закладів вищої освіти та наукових установ.

0:03:43 Сучасний Музей археології Вінниччини – унікальний майданчик історичної науки, візитівка педагогічного університету.

0:05:21 У межах проведення щорічної акції "Студентська молодь Вінниці - за чисте довкілля" та екологічної ініціативи "День довкілля", студенти Вінницького педуніверситету разом із представниками КП "Муніципальна варта", наводили лад у місцях загального користування Вінницької територіальної громади.

0:06:50 Немає нічого кращого для налаштування на святковий лад як майстер-класи з писанкарства, які традиційно відбуваються у педагогічному університеті. Учасники цього таїнства дізнаються про зміст закодованих символів, пізнають регіональні особливості та вчаться розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти.

0:08:50 На сцені педагогічного університету відбувся благодійний звітний концерт Народного ансамблю танцю «Барвінок» з нагоди 40-річчя від дня заснування.

0:09:41 У педуніверситеті за ініціативи студентів факультету мистецтв і художньо-освітніх технологій вже вдруге відбувся фінал дистанційного студентського конкурсу «Поезія вільних».


У студії – ведуча Марія Тарасюк