28-й конкурс педагогічної майстерності

17.05.2024 р.

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбувся 28-й конкурс педагогічної майстерності, який здивував своєю новизною. Цього року до участі долучилися студенти ще двох навчальних закладів - Житомирського державного університету імені І. Франка та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

До складу журі професіонали в освітній сфері, кваліфіковані викладачі: Василь Галузяк, Валентина Фрицюк, Олена Березнюк, Інна Асаулюк, Лариса Куцак, Ніна Кухар, Людмила Бровчак та голова Ради студентського самоврядування Іван Сотник.

Три етапи заходу були спрямовані на виявлення творчого потенціалу учасників. Перший етап - конкурс красномовства, де студенти мали змогу обрати одну з трьох запропонованих тем і продемонструвати свої вміння з ораторського мистецтва. Другий етап - перевірка майстерності майбутніх педагогів у розв’язанні проблемних ситуацій, а третій – конкурс театральної педагогіки, в основу якого покладено кращі зразки українського фольклору.

Учасники вразили членів журі та усіх присутніх своїм креативним підходом до виконання завдань та вмінням професійно впоратися з ними. Різноманітність та оригінальність представлених робіт додала змаганню особливого шарму.