Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

17.03.2015 р.



"ЧОЛОВІЧИЙ БАТАЛЬЙОН" ПЕРЕТВОРИВ БУДЕНЬ У СВЯТО

Хто ще досі наївно вірить крикливим глянцевим заголовкам, до прикладу, «Сучасні чоловіки не здатні на подвиги заради жінок» чи «Лицарство вимерло», той просто не бачив концерту «Чоловічого батальйону», що відбувся 17 березня в актовій залі ВДПУ. Що може бути кращим подарунком прекрасній половині нашого університету, ніж десятки гарних парубків на сцені, котрі співають, танцюють, грають на гітарах, саксофонах, роялях і дарують кожній присутній панянці незабутнє естетичне задоволення.

Це без перебільшення був вечір сюрпризів. Усім добре відомо, що зазвичай на офіційних концертах буває декілька справді захоплюючих номерів, але значна частина все-таки мало запам’ятовується. На цьому ж заході абсолютно в кожному виступі на глядачів чекала приємна несподіванка. Із перших нот пісня «Необыкновенная» у виконанні неперевершеного квартету: Олександра Ярошенка, Максима Овсяника, Романа Голомаха, Олександра Конкола – причарувала присутніх, наче мелодія Орфея. І всі наступні номери вже неможливо було відірвати погляду від сцени.

«Весна прийде!» – запевнив усіх Павло Верцинський і запалив зал яскравим виступом. А музичний колектив «Отамани» порадував не лише співом, а й віртуозною грою на музичних інструментах.

Проте, одним із найбільших сюрпризів цього вечора став виступ усім раніше відомого майстра танцю – Ігоря Цигвінцева. Тим, кому випала нагода побачити це, більше не вдасться сказати: сучасні чоловіки не здатні на подвиги. Ще й як здатні! Ігор із легкістю довів це, вразивши всіх не танцем (як зазвичай), а піснею «Let my people go» (прозвучала не гірше, ніж у виконанні Луї Армстронга). А талановиті хлопці з танцювального колективу «Imagine» допомогли глядачам на декілька хвилин перенестися в небезпечну, але без сумніву, неймовірно романтичну Америку 30-х років.





Як завжди на висоті були танцювальні колективи «Роза вітрів» та «Let’s Dance», що у полоні Терпсіхори подарували всім море позитивних емоцій.

Ще однією родзинкою вечора можна назвати чуттєвий виступ Віктора Крупки. Завдяки своїй проникливій поезії він ще раз довів, що слово все ще здатне відкрити серця для істини, добра й любові. А підтвердив це Олександр Конкол із популярною у всі роки піснею «Piu’ сe puoi». Роман Голомах же ледь не довів дівчат до сліз зворушливим виконанням пісні «Мама».

Не було в залі жодної людини, яку б концерт залишив байдужим. Кожному запам’яталося щось особливе: «У мене досі в голові звучить мелодія, яку грав хлопець на роялі. Це щось неймовірне! Хотілося слухати це ще і ще», – ділиться враженнями від виступу Олега Ткачука студентка Дар’я Пахомова. «А мені сподобалася пісня «Кохати», а також як під неї витанцьовували ведучі за кулісами», – розповідає студентка Ірина Козак про музичний твір у виконанні Олександра Ярошенка та експромт-виступ запальних ведучих концерту Олександра Щерби та Владислава Баєка.

Варто відзначити наскільки красивим і особливим став кожен номер через зображення з проектору, що «розмальовували» сцену. Саме завдяки цьому «диву техніки» під час виступу Ансамблю гітаристів із музичним твором «Милонга», здавалося, ніби кожен сидить разом із хлопцями на березі моря, слухає чудові мелодії під хрускіт багаття і шепіт хвиль.

Але справжнім сюрпризом став дебют гурту «Kazaki» (юнаків з інститут філології й журналістики). «Їх мало – але вони є!» – оголосив ведучий і на сцені запалало справжнє шоу. Хлопці вразили всіх присутніх.

Напевно, єдиним мінусом цього дійства було його швидке завершення. Але фінал став таким феєричний, як і сам концерт, і запам’ятався надовго. Олександр Ярошенко, Роман Голомах і Олександр Овсяник виконали пісню «Без женщин жить нельзя на свете» (з оперетти «Сільва»), а всі представники сильної половини університету, що взяли участь у заході, під чуйним керівництвом Ігора Цигвінцева подарували оригінальний танок.





Репортаж - Ольга Пахомова

Фото - Аліна Рудченко

переглядів: 1