Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

1.06.2015 р.



МАЙБУТНІ ПЕДАГОГИ ВИПРОБУВАЛИ СЕБЕ В РОЛІ МАГІВ

Волонтери ГО «Народна перемога» за підтримки Вінницької міської ради та Сергія Моргунова 1 червня 2015 року на Європейській площі міста над Бугом за участю студентів нашого університету в рамках проекту «MOLFAR. Магія волонтерства» провели свято «Територія дитинства». Учасниками заходу стали діти-сироти з Тиврівської і Стрижавської шкіл-інтернатів, діти переселенців, діти бійців АТО, хлопчики й дівчатка та їхні батьки із м. Вінниці й Вінницької області.

Студенти інституту педагогіки, психології і мистецтв Роман Голюк, Андрій Першко, Наталія Олійник, Вікторія Берко, Ярослава Пилипенко організували декілька площадок для проведення активних і рухливих конкурсів з анімації, у яких були задіяні не лише діти, а й їхні татусі й матусі.




Для дітей різного віку силами студентів інституту математики, фізики і технологічної освіти напряму підготовки «Технологічна освіта» було проведено 10 майстер-класів. Так, Ірина Ковальчук і Юлія Качківська для найменших провели конкурс «Твоя долоня захистить бійця в АТО» та «Розфарбуй листівку солдату». Денис Кононов, Олена Сівайова, Катерина Парубок, Юлія Беспалько організували майстер-класи з боді-арту (розпис по тілу).

- Подивіться, який чудовий малюнок намалювала мені студентка! - захоплено вигукували діти до батьків, демонструючи малюнки.

Над створенням ляльки-мотанки, оберегів із шовкових стрічок, бісеру, тканини працювали з малечею Інна Гуменюк, Юлія Федик, Олександра Кармазіна, Іванка Мотишена, а Катерина Гриньчак запропонувала майстер-клас із виготовлення листівок бійцям АТО технікою «квілінг».

Над створенням малюнків і написанням листів захисникам із дітками працювали Олександр Трофімчук, Юрій Філімончук, Іван Тищенко, Денис Додишев, Олександр Собко. Всі дитячі роботи будуть передані на передову у добровольчі батальйони АТО через волонтера-організатора свята Юлію Луківну Вотчер.

Дякуємо адміністрації інституту педагогіки, психології і мистецтв та інституту математики, фізики і технологічної освіти за сприяння у підготовці й організації такого заходу, присвяченого Міжнародному Дню захисту дітей, а студентам ВДПУ - за цікаво проведені творчі заходи для малечі.



Репортаж - доцент Ольга Пінаєва

переглядів: 1