Facebook Youtube Instagram

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Мистецький центр Педуніверситету – активний учасник освітнього процесу Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, це осередок суспільно-культурного життя, де дозвілля сприяє розвитку творчих здібностей, задоволенню потреб та інтересів студентської молоді, формує в них високий естетичний смак і любов до мистецтва. Формування творчої особистості шляхом підсилення організаційно-виховної роботи серед студентів відбувається через роботу саме мистецького центру.

Керівництво університету, викладацький колектив, працівники Мистецького центру значну увагу приділяють створенню необхідних умов для розвитку особистості студента шляхом залучення до різноманітних видів творчої діяльності.

Працівники Мистецького центру Педуніверситету тісно співпрацюють з дирекцією інституту, деканатами факультетів, профкомом університету, відділом виховної роботи та іншими структурними підрозділами, органами студентського самоврядування, добровільними студентськими об'єднаннями мистецького спрямування, обласним і міським управлінням культури, відділом у справах сім'ї і молоді, іншими навчальними закладами тощо.

Значне місце у роботі Мистецького центру відводиться залученню студентської молоді до університетських мистецьких колективів. В університеті працює 6 колективів які носять звання «народний». Кожен з цих колективів приймає активну участь у культурно-мистецьких заходах, які проходять в актовій залі Мистецького центру на протязі року. В актовій залі Мистецького центру систематично проходять репетиції народних колективів, творчих гуртків, студентських об’єднань, що дає можливість студентству удосконалювати свої професійні здобутки.

Працівники Мистецького центру створюють належні умови для організації освітнього процесу, який проходить в актовій залі. Протягом року в університеті проходять зустрічі з громадськими діячами, політиками, відомими науковцями, цікаві зустрічі з діячами культури, тематичні вечори, святкові концерти, зустрічі з провідними професійними колективами, де працівники клубу допомагають в озвученні та музичному оформленні.

Студенти Педуніверситету активно залучаються до підготовки і проведення різних масових заходів. Форми і методи роботи різні, вони з кожним роком удосконалюються і урізноманітнюються.

Палітра студій, творчих гуртків та об’єднань, що працюють в Мистецькому центрі стає різноманітнішою. Усе впевненіше виступають і перемагають наші студенти на престижних міських, всеукраїнських, міжнародних мистецьких конкурсах і фестивалях. Завдяки високій майстерності виступів багато колективів й окремі виконавці є дипломантами конкурсів нашого міста й інших міст країни, деякі з них стали неодноразовими володарями високих мистецьких нагород і відзнак.

Мистецький центр Педуніверситету – це осередок культури та виховання, це магніт, який притягує творчих, талановитих, креативних чи просто небайдужих до мистецтва студентів, які кожну вільну хвилину готові присвятити створенню нового сценічного шедевру. Саме тут народжуються творчі ідеї, які згодом втілюються в численні урочисті та святкові концерти.