Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

28 - 30.01.2014 р.

28 – 30 січня 2014 року в залі боксу Вінницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України тривали змагання чемпіонату області з боксу серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації. В боротьбі за головний приз, який заснувало обласне відділення Національного Олімпійського Комітету України, і за звання чемпіона області на рингу змагались 40 студентів з 7-ми вищих навчальних закладів. Відповідно до положення змагання боксерів проводились у 10-ти вагових категоріях.

Кращу підготовку продемонстрували студенти інституту фізичного виховання і спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (представник команди - завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання Світлана Дмитренко): 5 студентів інституту стали чемпіонами області, 5 – призерами, а команда виборола головний приз.

Друге призове місце завоювала збірна команда Вінницького національного технічного університету, третє – команда Національного аграрного університету. Четверте командне місце зайняли студенти Вінницького медичного університету імені М.І. Пирогова, п’яте – Вінницького кооперативного інституту, шосте – торговельно-економічного інституту, сьоме – Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Чемпіонами області у вагових категоріях стали студенти інституту фізичного виховання і спорту: Артур Адамович (60 кг), Дмитро Терещук (64 кг), Олег Неклюдов (69 кг), В’ячеслав Стажинець (75 кг), Віталій Ткаченко (49 кг). Срібними призерами чемпіонату області у вагових категоріях стали такі студенти інституту фізичного виховання і спорту: Павло Чабанюк (56 кг), Андрій Левчук (64 кг), Бондар Владислав (91 кг), Микола Ільчук (понад 91 кг). Бронзовим призером змагань став студент інституту історії, етнології і права Віктор Сологуб (81 кг).

Всі учасники змагань демонстрували справжні бійцівські якості. Ці й інші перспективні боксери ще мають час, аби кропіткою працею на тренуваннях під керівництвом своїх тренерів і старшого тренера - заслуженого тренера України Віктора Січкарука, довести, що заслуговують бути у складі збірної команди країни на Чемпіонаті світу серед студентів, який пройде у вересні нинішнього року. Бажаємо їм подальших успіхів у спорті, навчанні.