Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

20.07.2015 р.

ТРИМАЙСЯ АБІТУРІЄНТЕ – СТУДЕНТОМ СТАНЕШ!

Ось і відлунав останній дзвінок, складено державну підсумкову атестацію, прозвучав прощальний вальс на випускному, отримано довгоочікувані сертифікати ЗНО, дитинство залишилося позаду. На разі нова хвиля несе вчорашніх школярів у не менш цікавий і приголомшливий період – студентство.

У Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського вступна кампанія набирає обертів. Традиційно з самого ранку вступники разом із батьками терпеливо чекають своєї черги, щоб подати документи в обраний ВНЗ.




Абітурієнти жваво спілкуються й діляться враженнями про перші кроки до мети – стати студентом Вінницького педуніверситету:

– Мені сподобався «виш». У приймальній комісії щирі та привітні працівники. Приємно, що, не шкодуючи вільного часу, незважаючи на розпорядок, працюють доки не приймуть документи в усіх, хто прийшов у цей день. Загалом задоволений. Хочу тут навчатися. Думаю, буде цікавою не тільки «суха» теорія, а й активна практика під час навчання, – зауважив Олександр Назарчук – потенційний студент-журналіст.

– Так склалося, що вже вдруге подаю документи до ВДПУ. На відміну від першого разу, цього року стали комфортнішими зали очікування для абітурієнтів. Нове приміщення приймальної комісії приємно здивувало. Крім того, порадувало те, що незмінно доброзичливим залишилося ставлення людей, які приймають документи, – ділиться враженнями Юлія Мартинюк, яка хоче стати філологом.

– Уперше ступивши на територію, здалося, що деякі об’єкти університету вже десь бачив. Наприклад, жовтий корпус із колонами дуже схожий на приміщення Вінницької обласної ради, а про великий годинник біля фонтану вже годі й говорити – справжнісінький Біг-Бен. Та це не найголовніше. Я вражений привітністю й відповідальністю працівників, які не лише прийняли документи, а й дохідливо пояснили про всі можливі варіанти вступу для мене. Щиро вдячний їм за це, – розповів абітурієнт Інституту фізичного виховання і спорту Денис Козачишин.

Нинішнього року умови вступу до ВНЗ дещо змінено. Вступна кампанія має низку відмінностей порівняно з попередніми роками. Основними є три – новий підхід до обчислення конкурсного балу, запровадження пріоритетності (рейтингування) поданих заяв та автоматизована система надання рекомендацій до зарахування на місця державного замовлення. Так, у 2015 році до кожної зі складових конкурсного балу – результатів ЗНО, творчих та фізичних випробувань і балів шкільного атестату застосовують вагові коефіцієнти. Вони є показником того, який із компонентів загального балу є найважливішим при вступі на певну спеціальність. До прикладу, якщо вашою метою є навчатися на природничо-географічному факультеті, пріоритетними будуть результати ЗНО з хімії чи біології відповідно до вибраної спеціальності.

Зверніть увагу, що цьогоріч Вінницький педуніверситет здійснює набір студентів на ступінь бакалавра за 24 напрямами. Загальна кількість бюджетних місць: 310 (денна форма), 13 (заочна форма). Більше інформації можна дізнатися у розділі «ВСТУП» на офіційному сайті: www.vspu.edu.ua

Отож, ще зовсім трохи й стануть відомі імена першокурсників педагогічного 2015 року. Тримайся абітурієнте! Зроби впевнений крок назустріч світлому майбутньому. Незабаром ти відкриєш набридливо-знайому сторінку Інформаційної системи «Конкурс» і побачиш своє прізвище у списку зарахованих омріяного ВНЗ. Двері ВДПУ відчинені для тебе. Не хвилюйся, якщо сьогодні не встиг подати документи. Приймальна комісія Вінницького педуніверситету з радістю прийме їх завтра й щодня до 31 липня. Щасти!



Репортаж - Ірина Богачук

переглядів: 1